Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Korzeczniku zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu organizowanym w ramach projektu ,,Dobry Start- Centra wspierania i informacji dla organizacji pozarządowych działających na terenach wiejskich” finansowanym ze środków EFS pt: ,,Metody animacji i inkubacji wiejskich organizacji pozarządowych” ( czyli jak motywować do wspólnego działania na rzecz środowiska lokalnego)

Szkolenie odbędzie się w dniach 9-11 listopada 2012 (łącznie 20 godz.) w Agroturystyce Kiejsze

Kiejsze 3

62-620 Babiak

Do udziału w szkoleniu zapraszamy aktywnych działaczy organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z całej Polski. Każdemu z uczestników zapewnione zostanie wyżywienie i materiały szkoleniowe. Istnieje również możliwość bezpłatnego zakwaterowania i transportu z/na stację PKP/PKS .

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 30 października 2012 za pośrednictwem:

  • - e -mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • - fax na nr 632735218
  • - bądź pocztą na adres


Biuro Projektu Dobry Start

Ewa Okońska-Bożuchowska

Korzecznik41

62-650 Kłodawa

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz pod nr telefonu 726088404. Osoba odpowiedzialna Ewa Okońska-Bożuchowska
Uwaga !!!: Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie osoby zakwalifikowane na szkolenie zostaną powiadomione za pośrednictwem e-mail, bądź telefonicznie do 3 listopada 2012.